Janusz Janowski

Funkcje

Rada Gminy

Przewodniczący Rady Gminy (Kadencja 2006 - 2010)

Rada Gminy

Przewodniczący Rady Gminy (2010 - 2014)

Rada Gminy

Wiceprzewodniczący Rady Gminy (2018 - 2023)

DORAŹNA KOMISJA STATUTOWA

Członek (2018 - 2023)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 11 maja 2008 07:11
Dokument wprowadzony do BIP przez: Krzysztof Staniszewski
Ilość wyświetleń: 1369
24 czerwca 2020 14:27 (Krzysztof Pawlak) - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe za 2019 r..
03 lutego 2020 20:45 (Krzysztof Pawlak) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.
18 września 2019 09:50 (Krzysztof Pawlak) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.